Фільм Світло очей моїх (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тео і Еліза є сусідами. Вперше вони зустрілися в ліфті. Під час знайомства юнак навіть не зрозумів, що дівчина є абсолютно сліпий — усвідомлення цього факту прийшло до нього набагато пізніше, що створило певні труднощі. Відносини між цими двома людьми не склалися з самого початку. Так вийшло, що вже після декількох хвилин знайомства вони вже могли назвати один одного найлютішими ворогами. При цьому було зовсім не важливо, що у сусідів не було особливих приводів для ненависті і ворожнечі, просто так вийшло, що вони один одному не сподобалися.

Іноді між двома людьми починається любов з першого погляду, а ось у Тео і Елізи з першого погляду почалася ненависть. Однак дні змінюють один одного, герої іноді перетинаються і ці зустрічі зазвичай закінчуються серйозними сварками. Але що, якщо Тео і Еліза візьмуть себе в руки і спробують розібратися в своїх непростих відносинах? Чому вони не можуть жити як звичайні сусіди? Бути може, відповідь на це питання лежить на поверхні і виявиться набагато простіше, ніж думають самі герої?

Може бути, тоді ненависть залишиться далеко в минулому, і Тео і Еліза зможуть поглянути один на одного зовсім іншими очима, навіть якщо дівчина не зможе це зробити в прямому сенсі слова? Фільм Світло очей моїх 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аксель Ропер
В ролях: Мелані Берньє, Бастьєн Буллон, Сванн Арло, Chloé Astor, Тамар Баруч, Серж Бозон, Маріон Брійо, Жан-Шарль Кліше, Бенжамен Эсдраффо, Антонін Фрессон


загрузка...