загрузка...


Шаміла приваблива жінка, жити звикла в розкоші, не відчуваючи фінансових труднощів та інших небажаних, життєвих ускладнень. Благополучне існування їй забезпечує заможний батько, який є високопоставленим, впливовим чиновником. Успішний політик, що діє на території бразильського міста, не зміг від спокуси утриматися, вдавшись до шахрайських махінацій з державними грошима, що дозволяє збагатитися швидко, без зайвих зусиль. Він тривалий час безкарно користувався службовим становищем, отримуючи солідні винагороди від прохачів за надання певних послуг. Корумпованому політичному діячеві не вдалося заслуженого уникнути покарання.

Поліцейським вдалося відстежити його злочинну діяльність і заарештувати шахрая при прийнятті чергового хабара від клієнта. Чиновник, на гарячому спійманий, негайно опинився на лаві підсудних, а потім перекочував у в’язницю. Шаміла дізналася про арешт батька і пред’являються йому звинуваченнях з програми новин по телебаченню. Вона впала у відчай, оскільки виявилася без звичної підтримки і великих грошей, що надаються люблячим батьком на першу вимогу. Їй способи шукати доводиться, що дозволяють подальше існування налагодити. Фільм Світська левиця (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона терміново країну залишає і перебирається в перспективну Америку, де почати планує нове, самостійне життя. У чужій державі серед людей незнайомих вона остаточно усвідомлює повну самотність і безпорадність перед навалилися неприємностями.

Режисер: Нік Брокау
В ролях: Вінтергрейс Вільямс, Джек Діміч, Ноель Рамос, Сил Рендіно, Габріелла Діас, рік Ірвін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress