загрузка...


Макс трудиться організатором урочистих заходів. Він професіонал своєї справи, відробляє замовлення до найменшої дрібниці. Він справляється з найскладнішими замовленнями, сповна задовольняючи витончені запити примхливих клієнтів, яких в його списку стає все більше. Однак подібного випадку не було за всю історію розвитку його блискучої кар’єри. Новоспечені молодята і багатії за сумісництвом, Хелена і П’єр вирішили зіграти весілля у французькому замку епохи XVIII століття.

Головний герой не впадає у відчай і з особливим ентузіазмом готує торжество, маючи намір зірвати великий куш. Він тримає під контролем всіх: фотографа, оператора, організаторів банкету, кухарів, офіціантів, флористів і музикантів оркестру. Макс впевнений, що свято пройде ідеально, і ніхто не посміє перешкодити йому втілити в життя найсміливіші фантазії. Але вирішальний момент відбувається непоправне, і на голову головного героя звалюється купа непередбачених обставин.

Розкішне весілля обертається справжнім кошмаром для нареченого і нареченої, а також для обслуговуючого персоналу. Найзворушливіший день в житті молодих людей перетворюється в «Святковий переполох» (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олів’є Накаш, Ерік Толедано
У ролях: Жан-П’єр Бакрі, Жан-Поль Рув, Жиль Леллуш, Венсан МАКЕН, Гей Айдара, Сюзанн Клеман, Елба Іванов, Елен Венсан, Бенжамен Лаверн, Жюдит Шемла

загрузка...