Фільм Свято неслухняності (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хлопчик на ім’я Артем – типовий сучасний дитина, цікавиться комп’ютерними іграми і всілякими технічними нововведеннями. У підлітка є тільки одне захоплення, не пов’язане з сидінням біля монітора: несподівано для батьків і самого себе, він серйозно захопився цирковим мистецтвом. Незважаючи на заборони мами, Артем кожну ніч проводить за комп’ютером, граючи в улюблені ігри. Але цього разу щось пішло не так, і хлопчик перетворюється із звичайного гравця справжнього героя комп’ютерної гри.

Разом з вірними друзями йому потрібно виконати чималу кількість складних завдань, пройти всі етапи захоплюючого квесту, битиметься з віртуальним злочинцем Фортунатом і врятувати гімнастку Агату. Але зробити це не так просто, адже Фортунат – могутній чарівник, який може здійснювати спритні і небезпечні трюки, а також талановито дурити довірливих і недосвідчених хлопців.

Гра забезпечить друзів випробуваннями, яких вони не знали в повсякденному житті, а сподіватися на допомогу дорослих аж ніяк не доводиться. Фільм Свято неслухняності (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Федір Попов
В ролях: Тимофій Разуваєв, Платон Тувыкин, Олександр Нікітін, Таїсія Тувыкина, Марія Нікітіна, Микита Галушко, Марія Попова, Олексій Девотченко, Зоя Нікітіна, Віра Васильєва


загрузка...