загрузка...


Жити з думками про те, що твоя фігура не відповідає загальновизнаним стандартам, вдається далеко не всім. Більшість людей, які навчаються в школі, ніяк не можуть змиритися з тим, що вони виступають жертвами постійних знущань. Щоб вступити до лав популярного спільноти, герою потрібно привести своє тіло в порядок, незважаючи на те, що його душа глибше, ніж могло здатися з першого погляду. Для таких людей був організований спеціальний табір для людей із зайвою вагою.

Де б все ти люди змогли б докласти максимум зусиль, щоб привести себе в фому. Хатч, людина, яка прийняла удар з великими глузуванням, ніж будь-хто взагалі, вирішує раз і назавжди покінчити з тим, що він якось не схожий на своїх однолітків. Працюючи в таборі свого дядька, Хатч стає важатим, яку поважають усі його підопічні. Керувати групою незвичайних людей стає не так просто, як здавалося спочатку.

Всі вони, як один допомагають хлопцеві подолати бар’єр особистісного зростання. Чи зможуть герої закрити очі на всі ті, глузування, що були кинуті їм услід і почати жити абсолютно незалежних людей? Фільм Табір для жирних (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дженніфер Арнольд
Актори: Кріс Редд, Анабель Акоста, Michael Cienfuegos, Мел Родрігез, Вівіка А. Фокс, Хуліосезар Чавез, Luke Clark, Стівен Томас КЕПП, Bre-z, Брайан Бореллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress