Фільм Табір «Манна» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ян Флэтчер ніколи не відносив себе до віруючих людей. Більш того, він дивився на все це з великою часткою недовіри і скептицизму. Звичайно ж, в житті це ніяк не заважало, але незабаром обернеться дуже невдало для самого чоловіка. Через низку не самих вдалих подій і обставин, Ян буде змушений відправитися в християнський табір. Там, власне, обстановка ідеально протилежна будь-яким побажанням хлопця, але вибору по суті немає. Він повинен тут бути і шансів на втечу не випаде. З цього моменту починається його непростий період життя серед людей, яких він зовсім не розуміє.

Мало йому того, що місцеві порядки суперечать будь-якій логіці його життя, так і майбутнє буде не простим. Яну доведеться участь у традиційній щорічній біблійної олімпіаді. Вона носить гучну назву, Ігри Бога і звичайно ж, безпосередньо пов’язана в кожній деталі з релігією. Серед всього цього, Ян виглядає білою вороною, що явно викликає незручності. Так як він потрапив сюди, йому просто доведеться прийняти правила гри і почати свій шлях.

Нехай вірити він не збирається, але програвати оточуючих у їхній грі настрою немає. Він готовий показати всім, що здатний на багато що, навіть там, де не має ніяких знань. Фільм Табір «Манна» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерік Скотт Джонсон, Ерік Мачіела
Актори: Гері Бьюзі, Джиммі Татри, Джої Морган, Пауліна Ольшінскі, Бретт Джонсон, Джекі Мейлі Мейсон, Раммель Чан, Саманта Сержант, Кевін Йон, Дерек Брайан Демкович


загрузка...