Фільм Талісмани (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська комедія «Талісмани» | Mascots абсолютно перевертає уявлення про те, якими мають бути камеді — історії. Цей фільм 2016 року дуже порадував саме тим, що тут є абсолютно незвичайний інноваційний погляд на подачу смішних моментів. Це далеко не просто комедія. Тут зроблений такий крутий заміс всього юморного, веселого і божевільного, що глядач точно скаже: «Та це ж просто крейзі!». Так що всіх любителів гострого незвичайного гумору запрошуємо дивитися цю картину. Разом з нею ви зробите онлайн занурення в дуже крутий світ, точніше, особливу, чи не провідну простим людям субкультуру, де царюють відмінне веселощі і нескінченний сміх.

Ви можете цілком подумати, що, оскільки фільм так називається, то мова в ньому піде про якісь реліктових штучках, які оберігають людину. Зовсім немає. Тут талісманом виступають… люди. Дивно? Так. Але це так незвично і по — крутому весело. Історія говорить про те, що є такі люди, які приносять успіх своїй команді, за яку вболівають. Вони всюдисущий — де б команда не грала, з ними завжди буде поруч людина — талісман. І як тільки у таких персон виходить постійно слідувати як талісман — фаната за своїми кумирами і не приділяти собі ні найменшого часу? Відповідь одна: це просто їх життя, вони вже не бачать її без тих емоцій і почуттів, які їм дарує вічне стан вболівальника. Так їм, по суті, і не потрібна їх життя як таке без своїх кумирів — вони існують заради них.

Ось про таких дивацтва людського життя повідає фільм про талісмани. Він запропонує глядачам знайомство не з одним таким незвичайним людиною. Так що вас чекає масштабне знайомство з унікальними людьми! Фільм Талісмани (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістофер Гест
Актори: Паркер Поузі, Дженніфер Кулідж, Зак Вудс, Джейн Лінч, Ед Беглі мл, Оскар Нунез, Сандра Роско, Джон Майкл Хіггінс, Боб Белабан, Фред Віллард


загрузка...