Новорічний час це чудова пора, навіть взяти той факт, що якщо і не відбувається дива, то люди не перестають в нього вірити, а у багатьох до речі в цей час збуваються різні мрії і бажання. Для дітей це природно справжнісіньке свято. Вони загадують різні бажання і звичайно ж ці бажання збуваються у вигляді подарунків і речей, які вони хочуть. Але і для дорослих людей це своє особливе торжество. Всі з нетерпінням чекають бій курантів і той момент, коли ви сидите за столом всією родиною і бачите усміхнених близьких родичів і друзів, напевно цей той самий важливий момент, без якого наше життя було нудне.

Головний герой кінофільму «Тариф Новорічний» напевно і не вірить в чудеса, але він сам одягає перед новим роком костюм Діда Мороза і відправляється тим самим заробляти гроші, а дітворі дарує небувалі емоції і величезну радість. В інший час цей Дід Мороз працює в магазині, де продають телефони. Доля вирішила в цю прекрасну передноворічну пору подарувати сюрприз, якого наш герой ніяк не очікував. Він зустрічає на своєму шляху прекрасну дівчину і по вуха в неї закохується. Вона трохи дивна і дуже весела, а ще вона як дитина шалено вірить в Діда Мороза і загадує своє давнє бажання. Бути може нашому герою під сили зробити диво, яке і обрадує його нову знайому? Як він справить свій черговий Новий рік?

Адже зазвичай він проводить це свято дуже нудно, та й з друзями часом у нього виникають сварки, які псують весь свято. Чи з’явиться нова, важлива персона в житті головного героя? Фільм Тариф Новорічний (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Євген Бедарев
В ролях: Максим Матвєєв, Валерія Ланська, Світлана Суханова, Борис Корчевников, Катерина Малікова, Євгеній Славський, Роман Полянський, Мирослава Карпович, Марк Богатирьов, Станіслав Бєляєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress