Цинічний і шкідливий співробітник поліції Андрій Геннадійович був величезною проблемою для всіх оточуючих, тому що ніколи не йшов на поступки і максимально ускладнював життя людей. Родичі змушені були терпіти вічні капризи глави сімейства і дивні правила встановленого ним домострою. Співробітники були готові віддати заради того, щоб на час звільнитися від джерела власних проблем і постійних неприємностей. Одного разу чоловік все ж переступив заборонену межу, в результаті якої опинився на межі неминучої загибелі. Єдина дочка настільки сильно ненавиділа батька, що вмовила свого молодого чоловіка розправитися з ним.

Матвій не горів бажанням вступати в кримінальну історію, але в підсумку піддався умовлянням коханої. Потенційні злочинці навіть обрали вдалий час і ситуацію для вбивства, яке має відбутися найближчим часом. Сімейна вечеря повинна була стати фатальною для Андрія, який нічого не підозрював про підготовлюваний замах. Окрім дівчини та її обранця на заході був присутній підлеглий шкідливого пана.

Він теж люто ненавидів його, горя бажанням стерти з лиця землі раз і назавжди. В цей день він планував ліквідацію недруга, не знаючи про існування численних конкурентів. Фільм Тато, здохни (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кирило Соколов
Актори: Віталій Хаєв, Олександр Кузнєцов, Євгенія Крегжде, Михайло Горевий, Олена Шевченко, Ігор Грабуза, Олександр Домогаров мл., Володимир Афанасьєв, Володимир Кондауров, Артем Башенін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress