На дворі 1995 рік. Яка проживає в Нью-Йорку сім’я Джейкобс, що складається з батьків, Алана і Пет, і їх дочок, старшій Дани та молодшої Елі, стикається з деякими проблемами особистого характеру, які зачіпають різних її членів. Алан і Пет відчувають якийсь дискомфорт у відносинах, яка не залишається поза увагою їх дочок. Однак дівчатам вистачає і своїх хвилювань. Дана, яка вже давно зустрічається з хлопцем на ім’я Бен, несподівано на одній з вечірок зустрічається зі своїм колишнім бойфрендом Нейт. Колишні почуття, які, здавалося, вже давно залишилися в минулому, несподівано знову спалахнули в грудях Дани.

Вона починає зраджувати своєму нареченому з колишнім коханим, відчуваючи при цьому докорів сумління. Дана знаходиться в деякому замішанні, так як до ладу не знає, як тепер їй вчинити — залишитися з Беном або віддатися пристрасті з Нейт? Елі тільки почала знайомитися з сексуальною стороною життя. Вона вчиться в старшій школі і намагається зберегти інтимні відносини зі своїм хлопцем потай від сім’ї і оточуючих. Одного разу їй знадобилося для виконання домашнього завдання скористатися персональним комп’ютером батька. Фільм Телефонна лінія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Там дівчина виявила один засекречений файл, в якому опинилися вірші еротичного змісту, адресовані Аланом незнайомій жінці, замість імені якої значилася всього одна буква — «С». Вражена відкрилася їй правдою про батька, Елі вирушає в сімейний заміський будинок, де сподівається усамітнитися з коханим, але туди ж приїжджає і Дана, що ховається від Бена.

Режисер: Джилліан Робесп’єр
В ролях: Дженні Слейт, Фінн Уіттрок, Джон Туртурро, Іди Фалько, Емі Карлсон, Джей Дюпласс, Алі Ан, Еббі Куїнн Джекман, Джордан Карлос, Інна Муратова

загрузка...