Фільм «Тендітні плечі Діани» розповість глядачеві дивовижну історію про кохання. Головна героїня не відрізняється відповідальністю і не мріє бути дорослою людиною. Вона працює і розважається, зустрічається з молодими людьми, а потім перериває відносини, коли справа доходить до серйозних, болісних і нудних розмов. Дівчина не потребує грошей, але все одно відповідає згодою на пропозицію своїх двох друзів гомосексуальної орієнтації. Томас і Жак одружилися кілька місяців тому. Вони хотіли завести дитину, але не могли цього зробити з біологічних причин. Тому подружжя вирішило попросити свою близьку подругу про послугу: стати сурогатною матір’ю їх майбутньому малюкові.

Заради вагітності героїня переїжджає в спокійну сільську місцевість. У селі дівчина зустрічає статного і привабливого чоловіка. Фабріціо працює електриком і, буквально, щодня рятує односельців від катастрофи з електричними приладами. Він завидний наречений, який ніяк не може зустріти свою кохану. Молоді люди знайомляться і переймаються симпатією. Фабріціо не знає про вагітність Діани. Дівчина не уявляє, як розповісти про це хлопцеві.

Вона мучиться і не може придумати собі виправдання. Зовсім скоро у неї з’явиться великий живіт, і потрібно зробити хоч якісь дії… Фільм Тендітні плечі Діани (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Fabien Gorgeart
Актори: Клотільда Есме, Фабріціо Ронджоне, Томас Сюир, Грегорі Монтель, Аліс Бюто, Олів’є Рабурден, Марі Пьемонтез, Антуан Матьє, Клементін Нивдански, Marion Zann

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress