Фільм Ті Май: Шлях до В’єтнаму (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Трагічна подія змінює світогляд волелюбної іспанки. Загибель дочки викликає щемливе відчуття втрати і вічної скорботи в материнському серці. Бажання повернути безповоротно ускользнувшие роки виливається в перегляд речей рідної людини, її заміток і щоденника з запланованими маршрутами і намірами. Раптово скорботна мати затіває «Ті Май: Шлях до В’єтнаму» заради здійснення мрії загиблої дівчини. Ентузіастка скликає подруг, щоб ті відкинули сумніви і підтримали її авантюрне подорож. Гості бояться, що недоумство від втрати спіткало їх приятельку, але незабаром основна мета вояжу розсіює безглузді підозри.

Веселі сторінки відправляються в азіатські краю заради благої справи. Ініціатор поїздки збирається удочерити місцеву дівчинку. Доля сирітки зовсім недавно хвилювала покійну благодійницю. Воля дочки стає законом для матері, що поважає рішення проникливою особи. Заради шанобливого ставлення до благородних дівочим вчинків, смілива туристка має намір судитися з владою чужої держави за можливість успадкувати права опіки над дитиною.

Епічне подорож насичується курйозними провалами, а мовні бар’єри перешкоджають примирення упрямицы з чиновниками. Як викрутяться шалені дамочки з подорожніх перипетій? Фільм Ті Май: Шлях до В’єтнаму (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Патрісія Феррейра
В ролях: Луїс Бермехо, Хосе Бургос, Педро Касабланк, Антоніо Хіль-Мартінес, Хав’єр Хокарро, Лоло Кордоба


загрузка...