Фільм Ти водиш! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей фільм вже назвали одним з найбільш очікуваних в 2018 році, так як саме він обіцяє бути забійної і самої драйвовою комедією, яку ви тільки могли собі уявити. В чому ж сіль всій масштабності проекту? Звичайно ж в сюжеті і перипетії які настільки динамічно змінювати один одного, що ви просто не встигнете відпочити від попередніх жартів, як на вас стрімголов посиплеться нова порція відмінного гумору. У центрі подій знаходиться компанія старих добрих шкільних друзів. У компанії аж п’ять чоловік і всі вони знають таємниці і секрети одне одного. Але є і ще дещо, що об’єднує цю різношерсту компанію.

Це дуже відома дитяча гра, в яку коли-то хлопці, а тепер дорослі чоловіки, грали з самих юних років. Сенс її полягає в тому, щоб змагатися щорічно впродовж цілого довгого місяця і виконувати різного роду завдання, при цьому роз’їжджаючи по всій країні. Причин для відмови бути не повинно. Нічого не може зупинити гру. Однак, цей рік повинен стати особливим в житті одного з команди, який ніколи за весь час існування гри жодного разу не програвав. Фільм Ти водиш! 2018 дивитися в хорошій якості.

У нього — весілля! Що ж вибере герой — провести церемонію, або як завжди відкласти на потім і піти у відрив? І чим його вибір обернеться для його відносин з коханою і дружніх стосунках?

Режисер: Джефф Томсіч
Актори: Ед Хелмс, Ліл Релло, Джон Хемм, Аннабелль Уолліс, Джейк Джонсон, Айла Фішер, Хеннібал Бёресс, Нора Данн, Стів Берг, Джеремі Реннер


загрузка...