загрузка...


Головна героїня на ім’я Дженніфер була старшокласницею в місцевій школі. Вона була однією з найсимпатичніших і найпривабливіших особистостей школи, тому багато хлопчиків мріяли отримати від неї поцілунок. Героїня брала участь в групі уболівальників і була їх лідером, що ще більше прославило дівчину на всю школу. Але зовнішність буває оманлива, адже незважаючи на її миловидну мордочку і розкішні чорні волосся, Дженніфер мала жахливий характер, який могла переносити тільки її подруга Ніді. Сама Ніді мала ботанську зовнішність, але чимось подобалася Дженніфер, тому разом вони проводили багато часу.

Відкидаючи хлопців зі школи, головна героїня мріяла зустріти когось старшого віку і крутіше, ніж її однокласники. Одного разу їй представився шанс познайомитися з вокалістом рок-групи, яка приїхала в місто дати пару концертів для молоді. Дівчина була впевнена, що якщо вона з’явитися з цим хлопцем на одній з вечірок, то всі інші помруть від заздрості. Але незабаром плани головної героїні порушив сам вокаліст, який виявився насильником і вбивцею. Виявляється, група подорожує не просто так, вони знаходять симпатичних дівчат, ґвалтують і згодом вбивають, здійснюючи якийсь демонічний обряд.

Але їх план не спрацював до кінця, героїня залишилася в живих, при цьому отримавши магічні сили. Вона має намір мстити своїм кривдникам, і іншим подібним істотам, якими вона називає чоловіків. Фільм Тіло Дженніфер (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карін Кусама
Актори: Меган Фокс, Аманда Сайфред, Джонні Сіммонс, Адам Броді, Дж.К. Сіммонс, Кайл Галлнер, Кріс Пратт, Хуан Рідінгер, Сел Кортез, Райан Лівайн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress