Кенні — простий підрядник з Лонг-Айленда. Має право на сім’ю його улюбленої доньки Сари, яка заручається з Тайлером — сином успішного лікаря Кірбі. Останній — справжня зірка хірургії. Він добився всього в житті, досяг успіху в кар’єрі, і збагатів, і живе собі на втіху. Бідний батько нареченої не може не порівняти себе з більш удачливим сватом. Коли настає час планувати торжество, уражена гордість не дозволяє йому прийняти допомогу багатого родича. Чоловік вирішує сам організувати свято, але його спроба перетворює прийдешнє захід у катастрофу.

Бажання пустити пилу в очі штовхає героя покликати на весілля все своє величезне сімейство. Їх розміщення та частування для них загрожує сильно вдарити по його гаманцю. Бідолаха шукає способи заощадити, але лише псує гостям святковий настрій. У знижкових готельних номерах протікає стеля, дядько-інвалід нездатний обійтися без догляду доглядальниці, а дванадцятирічному племіннику неодмінно потрібна нянька.

Поки чоловік вибивається з сил, щоб не вдарити обличчям в бруд, Кірбі також доведеться розбиратися з сімейними проблемами. Після довгої розлуки він знову зустрічається з матір’ю сина і його нестерпним ріднею. Фільм Тиждень до… (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Шмігель
У ролях: Джош Райнер, Адам Сендлер, Стів Бушемі, Скотт Коен, Рейчел Дреч, Кріс Рок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress