загрузка...


В центрі історії, дівчинка на ім’я Аманда. Вона десятирічна школярка, яка живе звичайній життям. Вона, як і всі діти в її віці, мріє про те, щоб мати домашнього улюбленця. Але здається небеса проти того, щоб у неї завівся милий песик, адже батько категорично не сприймає в будинку ніяких тварин. Ця ситуація засмучує дівчину, але незабаром вона знайде вихід із такого положення. Одного разу під час прогулянки зі своєю подружкою, дівчинка знаходить лисицю. Недовго думаючи, дівчатка вирішують почати доглядати за цим тваринам.

Аманда з подругою вирішують, що саме вони повинні взяти лисицю в якості домашньої тварини. Цей крок, загрожує обом особам багатьма смішними і курйозними ситуаціями. Справа в тому, що дівчатка вирішують спочатку нікому не розповідати про своє несподіване придбання. Лис отримує ім’я Макс, і тепер ця тварина стає невід’ємною частиною життя Аманди. Фільм Той самий Макс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром чекає серйозна розмова з батьком, який допоможе розставити всі крапки над і. У житті головної героїні, гряде справжня смуга пригод. Макс ще задасть усім багато праці.

Режисер: Джо Сильвестр
В ролях: Річард Карн, Джейсон Лондон, Елізабет Фостер, Річард Готери, Крістін Меллиан, Стелла Шоха

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress