Фільм Тонка матерія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Двоє любителів помалювати на стінах, вирішують проникнути у закинуту будівлю, яке у свій час було використане вченими для таємних експериментів. Тут хлопці сподівалися злегка відточити свої навички малювання графіті. Однак, незабаром персонажі зіштовхуються з командою божевільних вчених, які мають намір воскресити стародавнього морського монстра. Щоб не стати черговими піддослідними для божевільних, друзі повинні боротися за життя і постаратися якомога швидше покинути це прокляте будівля… Два кращих приятеля любителі малювати графіті.

Їм важко пропустити порожню, сіру стіну, тому відразу ж прийматися насичувати її своїм мистецтвом. Звичайно, їм доводиться ризикувати, адже з-за свого малюнка можуть позбутися волі. Ці дії розглядаються як порушення закону, адже не можна псувати стіни фасаду. Одного разу, щоб уникнути ризиком, хлопці вирішують податися на покинутий дослідний центр. Вони вважали, що там повністю безлюдне місце, де зможуть нормально малювати і не привертати уваги.

Тільки опинившись на місці зустріли натовп хворих людей, які хотіли оживити морське чудовисько. Хлопцям довелося на час забути про своє творіння графіті і задуматися про порятунок життя. Фільм Тонка матерія 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джим Хиккокс
В ролях: Рабі Чи Давши II, Хел Шнайдер, Мері Анцалоне, Катрін Грейді, Девін Пласиде, Марк Блумберг


загрузка...