Фільм Товсті приятелі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійна стрічка «Товсті приятелі 2018» від режисера Бао Мэйера, при досить скромному бюджеті, вже встигла зібрати в прокаті більше тридцяти чотирьох мільйонів доларів. Фільм розповідає історію про пригоди товстенького хлопчини Хао, що працює в охоронній конторі. Хлопець ніколи не замислювався над тим, щоб обмежити себе в їжі і стати струнким і підтягнутим, тому в свої роки важить сто сорок кілограм. Під час легкого перекусу, він здатний поглинути десяток булок, і ще попросити добавки. Звичайно ж, колеги жартують і знущаються над ним. Але хлопець схожий у своїй формі на кавун, просто не звертає на це увагу.

Одного разу, доля знайомить його з людиною, вага якого значно більше, ніж у нашого героя. Крім того, Джей виявився спеціальним агентом секретної служби, який працює під прикриттям. Дізнавшись про місію нового товариша, Хао вирішує допомогти йому, щоб довести собі і оточуючим, що товсті люди теж здатні на подвиги. Фільм Товсті приятелі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Під час виконання небезпечного завдання гонконгський спецагент набрав трохи зайвої ваги і опинився в японській клініці для схуднення. Там він знаходить собі напарника — такого ж «худишку»-охоронця — щоб в приємній компанії вистежити і притиснути членів наркокартелю.

Режисер: Бао Бейер
В ролях: Бао Бэйэр, Вень Чжан Го Цзинфэй, Рю Кохата, Ясуаки Курата, Ци Пу, Сун Цзя, Сюй Цзюньцун, Цзен Їцзюнь


загрузка...