Герой цього фільму після чергового повороту долі вже готовий практично на все і ринг лише черговий цьому доказ. Одного разу вчителя музики Скотта Восса погрожують звільнити зі своєї посади після того, як вкотре керівництво урізало бюджет школи. І ось зараз перед чоловіком стоїть нелегкий вибір, так як доводиться шукати місця, де б заробити грошей. І він вирішив піти на таку авантюру як боксерський ринг. Хто знає, можливо, він ще пошкодує про те, що зробив, але гроші десь треба брати. По правді, на ринзі він виступає виключно в роки боксерської груші, але до тих пір, поки це буде для нього додатковим джерелом доходу, він нікуди не піде.

Що б там не думали його учні, колеги або навіть найкрасивіша дівчина в їхній школі, медсестра на ім’я Белла, Скотт не може здаватися, адже від цього буде залежати його подальше життя. Спочатку це виглядає як повне побиття немовляти і товстун не вимагає ніяких результатів, більш того він насилу витримує раунд за раундом. Фільм Товстун на рингу (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але життя змінюється в кращу сторону, і доля надає головному героєві можливість домогтися трохи більшого і стати ідеалом для всіх учнів і колег. Не упустить чи сорокадворічний чоловік такого шансу?

Режисер: Френк Корачі
В ролях: Кевін Джеймс, Сальма Хайек, Генрі Уінклер, Грег Джерманн, Бас Раттен, Гарі Валентайн, Чарис Пемпенгко, Реггі Лі, Марк ДеллаГротт, Джо Роган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress