Фільм Третій зайвий 3 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Пройшло багато часу після неймовірного пожвавлення плюшевого, харизматичного ведмедя, який вміє розмовляти і функціонувати подібно людській істоті. За минулі роки Тедді разом з нерозлучним другом і колишнім господарем Джоном побували в найскладніших ситуаціях і вирішили купу проблем. Їм довелося навіть ризикувати життями, уникаючи численних небезпек. Для старовинних товаришів всі колотнечі не мають значення, вони живуть, як і раніше, в звичайному ритмі. Плюшевий ловелас нещодавно одружився на сексуальній блондинці, яка в нього щиро закохана. Як і в звичайних сім’ях між подружжям виникають конфлікти і непорозуміння.

Вони хочуть завести дитину, але ведмедик не може стати батьком, і подружжя намагається підібрати донора. Ці дії призводять до виникнення серйозних проблем. Особистість глави сімейства ставиться під питання, яке вирішується на нескінченних судових розглядах. Завдяки професіоналізму відомого адвоката Мегана, справа завершується успіхом. Теда оголошують рівноправним громадянином вільної держави. Ведмідь, який довів свою спроможність, продовжує сімейне життя і робить спроби стати батьком. Фільм Третій зайвий 3 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після безуспішних старань обзавестися спадкоємцем природним шляхом, сімейна пара вирішує звернутися в службу опіки та усиновити малюка з притулку. Особисте життя Джона теж налагоджується, він зустрів довгоочікувану любов і знайшов сенс існування.

Режисер: Сет МакФарлейн
В ролях: Марк Уолберг, Сет МакФарлейн, Аманда Сайфред, Джованні Рібізі, Джессіка Барт


загрузка...