Фільм Три літа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Австралія готуватися прийняти щорічний захід, присвячений фолк-музиці. На невеликій площі збирається безліч людей, які не уявляють своє життя без подібної музики. Гості фестивалю відчувають себе більш ніж комфортно в польових умовах. Проте в даному місці не обходитися без пригод, які можуть негативно вплинути на репутацію організаторів. Молодий хлопець переживає серйозну кризу у власному житті, і щоб впоратися з ним він приймає рішення відправитися на інший континент, щоб послухати якісну музику, паралельно спілкуючись з новими і цікавими людьми.

Він хоче знайти справжнє щастя, так як втомився від повсякденної рутини. Саме тут йому вдається зустріти дівчину, кардинально змінює його світогляд. Вони проводять практично весь час разом, насолоджуючись навколишньою атмосферою. Під час чергового концерту їм належить зіткнутися з серйозною проблемою, вирішити яку відразу не вийти. Фільм Три літа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тим не менш новим друзям належить придумати спосіб, що дозволяє вибратися з незручного становища. Заради власного щастя вони готові піти на багато жертви, а також допомогти іншим любителям нетрадиційної музики.

Режисер: Бен Елтон
В ролях: Роберт Шиэн, Ребекка Бридс, Майкл Кейтон, Дебора Мэйлман, Магда Шубански, Джон Уотерс


загрузка...