Четверо приятелів завжди були нерозлучні. Біллі, Джеррі, Ден і Тому, саме так звуть хлопців, з самого дитинства відрізнялися схильністю до авантюризму, а всередині у хлопчаків витав дух навколосвітніх пригод, що підігрівається неймовірною історією. Ще Будучи школярами, вони дізналися про таємничу зникнення якогось Д. Б. Купера, якому вдалося викрасти колосальну суму в розмірі 200 тисяч доларів, потім викрасти літак і сховатися в невідомому напрямку. З тих пір ходили чутки, що нещасний розбився, так і не зумівши долетіти до місця призначення, а от грошики спокійно покояться десь у непрохідних джунглях.

Непомітно пролетіли роки. Друзі виросли і розбіглися хто куди, але несподівана новина про раптову загибель Біллі змусила решту трійцю возз’єднатися. Зустрівшись на похоронах, вони з’ясували, що, виявляється, весь цей час покійний товариш був одержимий пошуком зниклих скарбів, тому склав навіть докладну карту, де повинна знаходиться заповітна сумка з грошима. В пам’ять про померлого сміливці вирішують зробити тривалий, важкий подорож і спробувати відшукати дорогоцінні купюри. Фільм Троє в каное (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Попереду їх чекають пригоди, про яких вони навіть не могли уявити. Там буде несподівана зустріч з розлюченим ведмедицею, непередбачувана гірська річка і навіть знайомство з озлобленими бандитами.

Режисер: Стівен Брілл
В ролях: Сет Грін, Меттью Лиллард, Декс Шепард, Ітан Саплі, Берт Рейнолдс, Рей Бейкер, Абрахам Бенруби, Метью Прайс, Ендрю Хемптон, Джаред Рамболд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress