Брати Ремі, Крістіан і Матьє звикли ні в чому собі не відмовляти. Життя дане один раз, так чому б не скористатися цим шикарним шансом, щоб отримати максимум задоволення? Одного з братів, Ремі, на гарячому ловить його благовірна. Дружина пред’являє чоловікові фото, де він знятий у всіх мислимих і немислимих позах зі своєю гарячою латиноамериканської коханкою. Відкрутитися не виходить, тому доводиться визнати, що зловили прямо в момент скоєння злочину. Крістіан нічим не краще братики, але він зустрічається з дівчиною-копом. Така подруга не терпить зрад.

Вона завжди готова дати бій хлопцеві, який недостатньо шанобливо ставиться до жіночої статі. Одного разу Кріс виявляється на порозі будинку свого брата. Його обличчя «прикрашене» величезним, що переливається всіма барвами веселки синцем. Ревнива і принципова подружка вирішила не миритися з недоліками бойфренда, що прекрасно видно на його обличчі. Третій брат, класичний підкаблучник, повністю підпорядкований дружині. Упевнена в собі жінка заправляє всім: бізнесом, домашніми справами, вихованням дітей. Вона розпоряджається усіма грошима в будинку, тому Крістіан виконує суто «прикладну» функцію. Він просто створює видимість, що в будинку є чоловік. Матьє береться робити ремонт в оселі брата. У Женев’єви повно грошей, але Крістіану зовсім не подобається те, що братик відпускає фривольні жарти на адресу його дружини. Після невеликої сварки один з братів падає з даху і отримує серйозні каліцтва. Діти невдалого чоловіка дуже раді такому пригоді, адже тепер їх батько повністю залежимо від волі оточуючих.

Вдалий час для експериментів. Але навіть така неприємність, як вивихнути шия, не здатна зіпсувати життя будь-якому з трьох життєлюбних «поросят». Фільм Троє хтивих поросят 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жан-Франсуа Пуле
В ролях: Сяо Сунь, Максим Лепаж, Ізабель Ріше, Тетчена Белланж, Софі Прегент, Гійом Лемі-Тівьерж, Катрін Бойлі, Пол Дусі, Джуліан Кейсі, Патріс Робітейлл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress