загрузка...


Після пригоди з валізкою пройшло цілих двадцять років, а нерозлучні друзі і раніше разом, правда не зовсім, адже всі ці роки Ллойд знаходиться в психіатричній лікарні, бідолаха не може рухатися і розмовляти, але Гаррі постійно відвідує одного і впевнений, що прийде день, коли Ллойд повернеться додому. Так і відбувається, Ллойд збігає з лікарні і розповідає одному, що він абсолютно здоровий, а все інше простий розіграш, йому було цікаво кине його Гаррі, або залишиться вірним другом.

Проходить кілька днів після цієї події і Гаррі знаходить старий лист, яке він примудрився не помітити, в ньому дівчина йому повідомляє, що він скоро стане батьком. Гаррі дуже радий, адже виявляється, що у нього є дитина і до того ж вже зовсім дорослий. Фільм Тупий та ще тупіший 2 (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Друзі негайно збираються на пошуки цієї дитини, їх не зупиняє те, що вони не знають ні статі дитини, ні імені, ні те, що з моменту його народження минуло двадцять років. Здавалося б цілком дорослі мужики, а в душі все ті ж молоді хлопці, які раді будь-яких пригод і цих пригод буде чимало протягом усіх пошуків.

Режисер: Пітер Фарреллі, Боббі Фарреллі
У ролях: Джим Керрі, Джефф Деніелс, Роб Ріггл, Лорі Холден, Рейчел Мелвін, Кетлін Тернер, Стів Том, Дон Лейк, Патриція Френч, Грегорі Фіерс

загрузка...