Фільм Тверезий водій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму «Тверезий водій» — звичайний хлопець, якому іноді не надто щастить у житті. Він звик, що доля постійно повертається до нього спиною. Останнім часом йому особливо не щастить. Щовечора доводиться розвозити по домівках людей в досить не тверезому стані і терпіти все, що вони будуть говорити. Хлопець розуміє, що це – не життя і потрібно обов’язково прагнути до кращого. Але в даний момент, щоб вибратися з низки невдач, у героя немає грошей і молода людина поняття не має, де їх можна заробити. Все, що залишається – прийняти все, як належне і миритися.

Якщо продовжувати дивитися фільм онлайн, то буде цікаво зрозуміти, що одного разу в машину до героя сідає забезпечена жінка. У цей момент хлопця відвідує грандіозна ідея, виконавши яку, він зуміє досягти великих висот. Водій вирішує змусити пасажирку повірити, що у нього впливові батьки. Фільм Тверезий водій (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якщо все вийде, то представниця прекрасної статі зацікавиться нею, а закохавши цю особу в себе, герой отримає доступ до грошей. Він робить все необхідне, щоб задумане збулося, але тільки невідомо, чи зможе він реалізувати свій план.

Режисер: Резо Гігінешвілі
Актори: Андрій Бурковський, Віктор Хоріняк, Ірина Мартиненко, Яніна Студіліна


загрузка...