загрузка...


Багато років тому, коли Френк ще був простим студентом, він відчував сильні почуття по відношенню до чарівної Хелен. Варто сказати, в їх парі навіть існувала взаємність. Хоча, по правді кажучи, шкільні відносини не переросли в щось більше. Герої розлучилися. Але зараз, коли з цього моменту проходить більше трьох десятків років, кожен з них починає шукати для себе щасливого життя. Суть в тому, що і він, і вона встигли побувати в реальному шлюбі, втративши кохану людину. І тепер, коли овдовілий головний герой фільму Твої, мої і наші здійснює переїзд в рідні краї, він волею долі зустрічає першу любов в одному із закладів.

Тільки от зустрітися тут вони збиралися зовсім з іншими людьми, потенційними обранцями. Випадково зіткнувшись в ресторані, пізніше вони знову перетинаються, прийшовши на зустріч випускників. Саме тут вони базікають по душам і раптом починають розуміти: почуття не загасли зовсім. Щось всередині них як і раніше об’єднує серця. І герої навіть вирішують узаконити стосунки! Фільм Твої, мої і наші (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже вони давно не діти. І якщо спочатку здається, що так розпоряджається сама доля, а їм встановлено щасливе сімейне життя, то трохи пізніше кожному з них доведеться переконатися в зворотному.

Режисер: Раджа Госнелл
В ролях: Денніс Куейд, Рене Руссо, Шон Феріс, Катя Певек, Дін Коллінз, Тайлер Патрік Джонс, Хейлі Рэмм, Брекен Палмер, Бріджер Палмер, Тай Паниц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress