загрузка...


Вівіан була переконана, що шлюб в сучасному світі — явище, яке дуже застаріло, навіть якщо двоє людей хотіли створити сім’ю, їм зовсім не обов’язково було окільцьовують один одного, вони ж могли просто жити разом. Все ж ця жінка допускала можливість одруження, але лише між тими людьми, які по-справжньому любили один одного. Але в такому разі їм треба було укласти контракт на сім років, протягом яких вони повинні були вести себе як звичайна сім’я, а після закінчення цього терміну їм слід було розлучитися і забути про існування один одного.

Тільки ось Вівіан віддавала собі звіт, що якщо вона стане бігати по вулицях і кричати про те, що шлюб — повна нісенітниця, то її будуть сприймати як божевільну, тому вона вирішила створити шоу, в якому б взяли участь кілька сімейних пар. Першою, хто попалася на очі Вівіан, була Сібіл — жінка середніх років, яка вже давненько не перебувала в хороших відносинах зі своїм чоловіком Харві. Ці двоє частенько скандалили, намагаючись довести один одному, що не всі в цьому світі було так, як здавалося на перший погляд, навіть якась не варта уваги дрібниця могла розпалити конфлікт між ними.

Вівіан взяла інтерв’ю у цих двох, після чого зрозуміла, що не прогадала, ці люди були відмінним прикладом того, що одруження — суцільне нещастя не тільки для дорослих, але і для їх діточок. Фільм У чому сенс? 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лейк Белл
Актори: Лейк Белл, Ед Хелмс, Мері Стінберген, Пол Райзер, Ембер Херд, Уайатт Ценач, Доллі Уеллс, Чейс Кроуфорд, Чойней Пінк, Рей Грей

загрузка...