загрузка...


Випадкова знахідка величезної грошової суми для будь-якого обивателя стає великою подією, кардинально змінює звичне існування. Про таке везіння мріє кожен, але люди розсудливі розуміють, що подібні випадки відбуваються неймовірно рідко. Однак останні події, на вулицях відбуваються мегаполісу, спростовують загальноприйнята думка про рідкісне везіння, оскільки подібних неймовірних випадковостей вже зафіксовано кілька поспіль. Невідомий доброзичливець, який має на незрозумілі цілі, залишає в різних місцях великі сумки, наповнені грошовими купюрами. Кейт Бредлі працює на телебаченні, сповіщаючи співгромадян про свіжі новини, що стосуються міських подій.

Їй доводиться постійно виїжджати в різні точки, де спостерігаються ризиковані пригоди. Останні зйомки ледь не завершилися трагедією, коли дівчину врятував від загибелі в останній момент пожежний. Керівництво вирішує доручити допитливій журналістці менш небезпечну справу. Їй зайнятися належить розслідуванням, що полягає в пошуку доброго самаритянина, що залишає всюди сумки з грошима.

Вона намагається з’ясувати закономірність, за якою невідомий вибирає серед городян чергового одержувача фінансової винагороди. Фільм У пошуках доброго самаритянина (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кейт Майлз Мелвілл
В ролях: Джессі Камачо, Кенні Вонг, Роберт Крукс, Тія Сіркар, Чад Коннелл, Марк Камачо, Елана Дункельман, Бріттані Дрісделл, Стефані Накамура, Марко Граззіні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress