загрузка...


Відомий італійський психолог володіє великою клієнтурою і успішною практикою. Жителі мегаполісу записуються на прийом до психотерапевта заздалегідь, поважаючи метра за спробу зблизитися з духовними сферами городян. Улюблені три дочки поки самотні, але спроби відшукати ідеальну пару тривають. Буйна фантазія Сари дозволила жертві нетрадиційних поглядів покинути територію Вітчизни, щоб відчути спектр свободи. Величезний Бруклін поглинув прагнення Італійки до одностатевої пристрасті, кардинально трансформуючи особистісне кредо.

З сестрами і батьком відступниця спілкується за допомогою скайпу, гірко шкодуючи про обраний тракті. Старша сестра Марта зовсім не сумує через тягар самотності, бо витає в літературних мріях прочитаних численних виданнях героїв. Створена нею книжкова крамниця популярна серед фанатів філологів. Книгомани не тільки замовляють і купують літературу. Клієнти збираються у Марти і обговорюють вийшла белетристику. Фільм У всьому винен Фрейд (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незрячий злодій для господині бутика стає сердечним другом, ідейним соратником і книжковим мандрівником. Наймолодша дочка психолога Емма ще сидить за партою, але мріє про обранця.

Режисер: Паоло Дженовезе
В ролях: Марко Джаллини, Вітторія Пуччіні, Ганна Фольетта, Алессандро Гассман, Клаудія Джеріні, Виничио Маркиони, Лаура Адриани, Даніеле Лиотти, Едоардо Лео, Джулія Бевилакуа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress