загрузка...


Стівен Стеллфокс — молодий чоловік, який веде досить активний спосіб життя. Головний герой дуже гордовитий чоловік, його зарозумілість і марнославство постійно дає про себе знати. Головний герой працює на одну дуже багату і процвітаючу фірму менеджером. В обов’язки головного героя входять пошуки нових молодих талантів, які могли б записати новий хіт в аудіо компанії. Стівен шалено любив свою роботу, він вважав, що кращої посади і бути не може. Він постійно був у роз’їздах по різних містах і країнах, спілкувався з різними людьми і просто жив у своє задоволення.

Але одного разу ситуація погіршиться, оскільки головний герой зрозуміє, як сильно йому набридло спілкуватися з тупими людьми, і намагатися зробити з бездарщины талановиту особистість. Зовсім скоро життя хлопця кардинально погіршиться. Він загрузне в наркотичних будні, буде запивати алкоголем всі свої проблеми, але який від цього буде результат? Одного разу хлопцеві поставили ультиматум, і якщо він найближчим часом не знайде талановитого чоловіка, який зміг би підірвати публіку, йому загрожує звільнення.

Як же далі буде розвиватися доля Стівена? Чи зможе хлопець повернути все на круги своя? Чи вийде у нього знайти щастя і зажити доброї життям? Фільм Убий своїх друзів (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Оуен Харріс
В ролях: Ніколас Холт, Джеймс Корден, Джорджія Кінг, Крейг Робертс, Джим Пиддок, Джозеф Моул, Дастін Демри-Бернс, Деміен Молоні, Бронсон Уебб, Елла Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress