Фільм Уоллі йде у відрив (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Трійця давніх приятелів підтримують дружні взаємини багато років. За час довголітньої дружби вони ставали учасниками неймовірної кількості кумедних історій, вплутувалися в різноманітні колотнечі, з яких доводилося виплутуватися, проявляючи велику спритність. Нинішні пригоди супроводжуються непростими випробуваннями, що дозволяють перевірити на міцність характер кожного і надійність багаторічного товариського колективу. Одного разу хлопці зіткнулися з маніяком і випадково його вбили. Усвідомивши весь жах скоєного, вони почали придумувати способи усунення проблеми. Друзі із запізненням зрозуміли, що вчинили справжній, жорстко караний законом злочин.

Необхідно ліквідувати ознаки їх причетності до скоєного злодіяння, для чого першорядно потрібно позбутися від бездиханного тіла. Здійснити підступну задумку зовсім непросто, доведеться подолати багато перешкод, що заважають діяти швидко. Фільм Уоллі йде у відрив (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дивні дії хлопців привертають увагу поліцейських, початківців переслідувати підозрілих суб’єктів. Щоб уникнути малоприємних наслідків, друзі намагаються видати труп маніяка за живу людину, що призводить до курйозних ситуацій.

Режисер: Адам Вільям Уорд
В ролях: Рональд Квіглі, Лісса Лауриа, Адам Вільям Уорд, Джеймс Бэбсон, Caitlin Zambito, Алекс Сол, Andrew Ramaglia, Лорен Франческа, Аарон Гробен, Патрік Кавано та інші


загрузка...