загрузка...


Чинний герой представленого фільму — це один техаський учитель. Його ім’я Річард Мартінес. Життя цього чоловік була гладкою і спокійною. Але в один прекрасний день все різко змінилося. Раптово вдається з’ясувати, що у нього нетрадиційна орієнтація. Це стає серйозним приводом для того, щоб звільнити Річарда з колишнього місця роботи. Після що виникли обставин герой змушений вирушити на територію Нью-Йорка. У цьому самому місці він стає стендап-коміком. Чоловікові сподобалася нова робота, яка приносить йому гроші і задоволення.

Через деякий час Річард навмисно вирішує повернутись до рідного міста з метою помститися всім місцевим жителям. До того ж він змінив власний образ на жіночу натуру. Річард став жінкою. Всім доведеться познайомитися з незнайомкою — це Бьянка Дель Ріо. Нової училке захотілося познущатися над усіма непокірними хуліганами, в числі яких знаходяться студенти і лицемірні співробітники школи.

Бьянка вдається дуже швидко дістати репутацію і стати кращою вчителькою за всю історію школи. Але які ж насправді цілі у головного героя? Для чого він все це придумав? З чим йому доведеться зіткнутися на шляху? Фільм Ураган Бьянка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Matt Kugelman
У ролях: Рой Хейлок, Lola Botha, Рейчел Дреч, Алан Каммінг, Грейсон Кілпетрік, Уїлл Беллана, Д.Дж. Пірс, РуПол, Маркус Келлі, Калеб Кінг

загрузка...