Коли двоє талановитих людей створюють сім’ю, проблеми не змусять себе чекати. Творчі натури досить чутливі і по-особливому реагують на конкуренцію. Девід і Дженіфер – хороші письменники. Вони присвятили улюбленій справі багато років. Неприємності у відносинах почалися, коли з’ясувалося, що книги Дженіфер користуються великим успіхом, ніж твори її половинки. З кожним днем вона стає все успішніше, жінку все більше впізнають на вулицях і запрошують на прийоми. Девіду дуже нерадісно від таких змін. Він починає заздрити дружині, таїти якусь злість і образу.

Чоловікові складно визнати своє фіаско. На одному з урочистих вечорів, де проходила презентація нової книги, Дженіфер знайомить дружина зі своїм видавцем. Вона представляє свого обранця як дуже талановитого і неперевершеного автора. Природно, книговидавець зацікавився свіжим думкою і запросив Девіда для більш близького знайомства з його творчістю. І незабаром був розчарований бездарністю потенційного клієнта.

Настав час визнати свій провал і почати працювати над собою. Якщо є мрія, треба в неї вірити і старанно працювати, залишивши ревнощі, злість і заздрість в стороні. Фільм Уривками (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лора Террусо
В ролях: Уайат Сенакі, Грета, Марія Диззия, Ларрі Мерфі, Алекс Карповскі, Бен Сінклер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress