загрузка...


Мія і Маки — сестри-близнюки, чий світ обертається навколо танців. Дівчата настільки люблять танцювати, що готові робити це де завгодно. У той день, коли улюблений поп-співак наших дівчат оголосив про конкурс на найкращу танцювальну команду, сестри негайно вирішили, що повинні брати участь в цьому проекті. Це був їх дивовижний шанс заявити про себе на весь світ. Створивши дві команди, з абсолютно різними танцювальними стилями, дівчинки сподівалися на те, що одна з них точно повинна була вирватися в число кращих і оригінальних учасників.

За підсумками конкурсу, команда, що зайняла перше місце буде винагороджена тим, що візьме участь в зйомках кліпу відомого поп-виконавця. Однак, поряд з нашими героїнями в конкурсі беруть участь ще сотні не менше талановитих учасників. Побачивши те, наскільки висока у них конкуренція, дівчинки мало не відмовилися від своєї мрії, однак вчасно поборів страх, вони все-таки вирішили йти до самого кінця. Головною конкуренткою дівчат виступає їхня сусідка по імені Ейвері. Боротьба за першість обіцяє бути серйозною.

Так, хто ж переможе в заявленому конкурсі, і якою ціною тій чи іншій команді дістанеться перемога? Чи будуть переможці радіти від того, як саме складуться їхні долі? Фільм В такт! (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джилліан Клер
У ролях: Лаура Крістін, Brisa Lalich, Jayden Bartels, Вероніка Санчес, Марі Вілсон, Ліллі Мельгар, Марта Медісон, Ерік Мартсолф, Джаха Тумбс, Trevor Larcom

загрузка...