Фільм Вампір Відар (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Є один чоловік, який явно виділяється на тлі багатьох. Для початку, він самий звичайний сільський житель, немов ходячий стереотип фермерів. До цього додається його помітна релігійна діяльність, выставляющая героя, як побожного християнина. Він вірить у вищу мету власного життя і всіма силами шукає її. Загалом, ця людина створює враження дивного і своєрідного людини, який явно вірить у власну доброту і справедливість. Благо проблем від нього ніколи не було, а тому і заважати йому вірити, ніхто не збирався. Тут то і заступається доля зі своїм раптовим поворотом подій.

Добрий і хороший чоловік в одну мить втратив все своє минуле життя. Він прокинувся вранці, як звичайно, але тут же помітив і відчув всі зміни. Самий помітний і яскравий з них полягає в місці пробудження. Ставангер, місто в Норвегії, зовсім інший куточок світу. Як він там опинився, незрозуміло, але до цього не буде діла. Адже фермер став справжнісіньким вампіром, причому вельми шляхетних кровей. Це явно несподівано, як сам факт так і природа його нового життя.

Все в цьому світі, суперечить звичкам сільського хлопця, але вибору вже немає. Доведеться прийняти правила гри і навчитися жити по-новому. Фільм Вампір Відар (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Асці Берг, Фредрік Вальдленд
В ролях: Томас Асці Берг, Брайт Скреттингленд, Кім Сендерхолм, Еспен Хана, Хенрік Рафаелсен, Маріт Санден


загрузка...