Сім’я другокласника Тоні переїжджає в Шотландію. Цей рудоволосий малець особливий. Нові однокласники його не люблять, знущаються і не хочуть дружити. Інші в його віці мріють стати супергероями і зірками кіно, а він марить вампірами, сни про яких він бачить кожну ніч. Малюк клеїть паперові ікла і поливає кетчупом іграшкову мавпу, зображуючи момент укусу. Фантазії стають реальністю одного разу вночі, коли в його вікно залітає вампірениш Рудольф, переслідуваний мисливцем. Так Тоні знаходить нового і єдиного друга і дізнається, що вампіри давно не бажають харчуватися людьми, а дуже хочуть ними стати.

Юний вампір допомагає Тоні здобути авторитет у хуліганів в школі і знайомить зі своєю сім’єю, вимушеного ховатися від сонячного світла і людських очей в сирих катакомбах кладовища. Тільки загублений багато століть тому камінь, здатний подарувати вурдалакам повернення до людського існування, але за ним полюють не тільки вони, але і жорстокий фанатичний мисливець. Фільм Вампірениш (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він попятам переслідує вампірську сім’ю і жадає їх знищити Єдиний шансом на порятунок виявляється дружба малюка Тоні з трьохсотлітнім девятилеткой Рудольфом і від нього залежить, в чиїх руках опиниться рятівний амулет.

Режисер: Улі Едель
В ролях: Джонатан Липники, Річард Е. Грант, Джим Картер, Еліс Крайдж, Памела Гідлі, Томмі Хінклі, Анна Попплуелл, Дін Кук, Ролло Вікс, Джон Вуд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress