Фільм Важка подорож (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Двадцятип’ятирічний Туро живе в маленькому селі у Фінляндії. Єдине, що приносить задоволення в його одноманітного життя — це метал-банда, в якій він співає зі своїми друзями. Гурт існує не перший рік, але жодного разу не давала концертів. І ось одного разу хлопцям надходить пропозиція виступити на одному з кращих метал-фестивалів Норвегії Northern Damnation. Нарешті у них з’явився шанс вибратися з села і досягти успіху. Impaled Rektum (так хлопці вирішили назвати свою групу) розуміють, що другого такого шансу у них не буде. З чим тільки не доводиться зіткнутися друзям на шляху до заповітної мрії.

Двадцятип’ятирічний Туро мріє стати рок-зіркою, а поки його мрії не здійснилися, грає в підвалі батьківського будинку з друзями у власній метал-групі. Одного разу Туро вирішується на найгірший для себе випробування — участь у найпопулярнішому в Норвегії музичному фестивалі металу і важкого року. Разом зі своєю групою він сідає в автобус і відправляється назустріч мрії.

Це буде важке подорож у всіх сенсах. Фільм «Важка подорож» 2018 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720 — фінська музична комедія про металлистах, що їдуть на свій перший музичний фестиваль.

Режисер: uuso Laatio, Jukka Vidgren
Актори: Торстейн Б’єрклунд, Antti Heikkinen, Ville Hilska, Йоханнес Холопайнен, Samuli Jaskio, Мінка Куустонен, Кай Лехтінен, Пірьо Лонка, Сінікка мокко, Anssi Niemi


загрузка...