Фільм Вечірка на честь розлучення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кінострічки представить історію подружньої пари Нейт і Сьюзен. Після чергової сварки подружжя настільки посварилося, що прийняли рішення подати на розлучення. Подібна ситуації властива багатьом запальним людям. Тільки на цей раз все виявилося набагато серйозніше, ніж здається з боку. Сьюзен усвідомила, що не відчуває щастя в шлюбі, а тому не бачить іншого рішення ситуації. Розлучившись з дружиною, Нейт залишив будинок. Він зняв номер в найближчому готелі, стикаючись з повним відчаєм. Вже незабаром він розуміє, що біля нього ніколи не було вірних товаришів. У найвідповідальніший момент вони відвернулися від нього.

Все це підштовхує його до рішення почати життя спочатку. Щоб ознаменувати цей період, Нейт вирішує закотити справжню вечірку. Завдяки цьому йому вдається не тільки відзначити своє розлучення, але і відшукати друзів. Більш того, яскрава нічна тусовка з морем випитого алкоголю приводить його до думки, що нова любов може ховатися не за горами, а ходити весь цей час біля нього.

Для початку тільки варто пройти ряд випробувань, а вже потім спробувати вибудувати нові міцні відносини на повній взаємності і гармонійному взаєморозумінні. Фільм Вечірка на честь розлучення (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вільям Томпсон
В ролях: Катріна Боуден, Матильда Анна Інгрід Лут с, Клер Холт, Томас Кокерел, Тодд Ласанс, Том Райт, Лейн Гаррісон, Марк Фаміглетті, Зої Майерс, Джералд МакКаллух


загрузка...