загрузка...


У фільмі «Вечірня школа» життєрадісний і самовпевнений молодий чоловік на ім’я Тедді готується до вельми серйозного життєвого кроку. Працюючи в магазині, він вже не може дочекатися його закриття, щоб нарешті зробити пропозицію своїй коханій дівчині. Створивши відповідну обстановку, головний герой не передбачав однієї маленької деталі. За випадковим збігом обставин в будівлі відбувається вибух. Тедді залишається в живих, проте тепер йому доведеться віддати роботодавцю чималу суму грошей, щоб покрити збитки.

Перебуваючи в повному розпачі, хлопець вирішується попросити допомоги у свого давнього приятеля, що працює в престижній організації. Старий друг погоджується простягнути руку допомоги, проте незабаром стає відомим той факт, що Тедді не має потрібної освіти. Головний герой змушений вчитися у вечірній школі, щоб отримати бажану роботу. Фільм Вечірня школа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він повинен буде успішно скласти іспит, інакше все буде марно. Молоду людину очікують нові труднощі і несподівані повороти долі. Знайомство зі шкільною вчителькою приносить в його життя деяку заплутаність.

Режисер: Малкольм Д. Лі
Актори: Тіффані Хеддіш, Кевін Харт, Таран Кіллем, Романі Малко, Мегалін Ечіканвоке, Енн Вінтерс, Кіт Девід, Мері Лінн Райскаб, Бен Шварц, Брук Батлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress