Представлена ​​кінострічка відноситься до числа найбільш вдалих кінематографічних адаптацій, створених на основі друкованих творів відомих світових авторів. Микола Гоголь, створюючи дане творіння, вирішив познайомити світ з неперевершеною українською культурою, яка, як і інші, наповнена якимось таємничим змістом і унікальними особливостями. У фільмі місцем дії є просте українське село, мешканці якого проживають напередодні національних свят. У цей період в селі з’являється екстравагантний рис, які лякають всіх в окрузі.

Але чорт не простий, а роздмухує, тобто підмовляє людей виконувати ті чи інші вчинки. У рідне поселення нечисть запросила Солоха, щоб змусити риса виконувати її бажання, але, як це прийнято, все пішло шкереберть з перших хвилин. Ось і доводиться Вакуле стрибати на загривок створення і відправлятися в небезпечну подорож, щоб перевезти красиві черевички своїй коханій Оксані.

Перед цим хлопцеві довелося зустрітися з самою Царицею і розповісти зворушливу історію кохання. І царська особа, з належною увагою ставлячись до проблем власного народу, надала Вакуле можливість порадувати наречену відмінною обновкою. Фільм Вечори на хуторі біля Диканьки (1961) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Роу
Актори: Юрій Тавров, Людмила Хитяєва, Георгій Мілляр, Олександр Хвиля, Сергій Мартінсон, Анатолій Кубацький, Олександр Радунський, Дмитро Капка, Микола Яковченко, Людмила Мизникова

загрузка...