Фільм Великий Босс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудова кінокомедія «Великий Босс» розповідає про жінку, яка за своє життя побудувала велику промислову імперію, і вважалася однією з найзаможніших жінок Америки. Ось тільки Мішель не завжди грала за правилами, заради отримання більшої вигоди частенько приступала закон, що і вплинуло на всю її подальше життя. Правоохоронні органи розкриваю її махінації і привертають головну героїню до відповідальності. Жінка отримує шість місяців колонії, але це не найстрашніше, адже держава конфіскувала у неї весь бізнес, а старі друзі просто відвернулися, залишивши на самоті.

Висновок незабаром скінчилося, але головної героїні навіть немає куди піти на волі. Вона звертається за допомогою до своєї колишньої підлеглої на ім’я Клер, і та не може відмовити Мішель, хоч і стосунки між ними ніколи не були дружніми. Головна героїня не може так просто здатися, вона ділова жінка і готова знову створити корпорацію, яка зробить її багатою і знаменитою.

Об’єднавши свої зусилля з Клер і дочкою, жінки організовують бізнес з продажу тістечок, поступово долаючи всі труднощі і перешкоди, вона знову рветься до вершини, але в цей раз чесною дорогою. Фільм Великий Босс (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бен Фэлкоун
В ролях: Мелісса Маккарті, Крістен Белл, Пітер Дінклейдж, Дейв Батіста, Крістен Шаал, Кеті Бейтс, Сесілі Стронг, Марго Мартиндейл, Тайлер Лабін, Паркер Янг


загрузка...