загрузка...


Сара займалася тим, про що давно мріяла, вона була господинею весільного агентства, яке готове було задовольнити вимоги навіть дуже примхливих клієнтів. Її справи йшли добре, але героїні хотілося добитися більшого, а щоб число її клієнтів значно збільшилася, потрібна була реклама. Тільки Сара не готова була платити за це багато грошей, тому домагалася, щоб якийсь журнал написав про її бізнесі. Нарешті журналіст одного з найпопулярніших видань прийшов до героїні на роботу, він взяв у неї інтерв’ю, після чого сказав, що не міг гарантувати, що цей матеріал вийде друком.

Сара, звичайно ж, засмутилася, але оскільки їй ніколи було себе жаліти, вона продовжила працювати і незабаром познайомилася з Еббі, яка поставила перед героїнею складне завдання. Ця дівчина розповіла Сарі, що її нареченого Тома могли закликати на службу, тому на організацію весілля є всього два тижні. Героїня не могла відмовитися, бо прекрасно розуміла, що якщо у неї вийде зробити все по вищому розряду, то у неї з’явиться величезна кількість клієнтів, а коли вона почула, що Еббі хотіла б влаштувати торжество на фермі, Сара здивувалася. А коли пізніше їй стало відомо, що Том — той самий чоловік, з братом якого вона зустрічалася кілька років тому, Сарі довелося доводити і самій собі, і Еббі, що ті відносини залишилися в минулому, вони жодним чином не вплинуть на майбутню церемонію, адже вона ж професіонал. Фільм Весілля на фермі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але варто було героїні побачити свого колишнього за роботою, на неї тут же нахлинули спогади, їй непросто було взяти себе в руки і почати організацію весілля. Вона не уявляла, як багато проблем на неї звалиться, для початку виникло питання про місце проведення обряду одруження. З ним було складно визначитися, так як тут росла пшениця, а там проростали овочі.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джилл Вагнер, Віктор Уебстер, Андреа Брукс, Кетрін Барролл, Джеремі Гілбі, Фред Хендерсон, Рейчел Гілліс, Глайніс Дейвіс, Чад Райлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress