Коли люди закохуються здається, що це назавжди. Однак минає деякий час і почуття починають потроху холонути. Побутові проблеми, різного роду дурниці і багато іншого відокремлює закоханих один від одного. Звичайно багато шлюбів триматися в основному на почутті симпатії, а потім і на спільних дітей. Герої кінокартини «Весільний марш 2» Мік і Олівія познайомилися ще зовсім молодими. Все було як завжди — велика любов, де вони повинні бути постійно поруч.

Відбулося весілля і вони почали жити разом. Обставини склалися так, що вони незабаром розлучилися. Потім у кожного з них була своя життя. Через двадцять років Мік і Олівія випадково зустрілися. Розуміючи власні помилки, вони вирішили знову возз’єднатися. Звичайно вік уже не настільки романтичний, та й життєвий досвід у них різний. Мік і Олівія розуміють, що вони є ідеальною парою, тільки колишніх почуттів вони ніяк відновить не можуть.

Тоді чоловік і жінка вирішили перевести свої любовні відносини в ділові. Експеримент через деякий час почав давати найнесподіваніші результати. Фільм Весільний марш 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Вівер
У ролях: Мітч Ейнлі, Джозі Біссет, Арен Бучольц, Сара Едмондсон, Еллі Харві, Gelsea Mae, Хротгар Метьюз, Емілі Теннант, Джек Вагнер, Бен Уілкінсон

загрузка...