Мара – цілеспрямована, впевнена у власних силах мешканка мегаполісу. Юна особа займається професійно фотографією, реалізуючи творчий потенціал в улюбленому занятті. Талановита дівчина-фотограф заслужено користується повагою авторитетних колег, що дають відмінну оцінку її роботам, що відрізняються індивідуальністю і неусвідомленою привабливістю. Вона не страждає від нестачі клієнтів, бажаючих замовити якісно виконане фото, тому цілком занурена в діяльність, одночасно доставляють задоволення та стабільний заробіток. Особисте життя залишається на задньому плані.

Мара себе позиціонує щасливою, самодостатньою людиною, яка не потребує додаткової підтримки. Вона самостійно здатна впоратися з різноплановими проблемами, не бажає замислюватися про заміжжя. Вона ніколи не вважала привабливими думки про створення сім’ї, наповненою купою дітлахів. Знайомство з чарівним і ввічливим Джеком не змінило колишніх поглядів переконаної холостячки. Фільм Весільний рік (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проте останнім часом їй доводиться регулярно відвідувати весілля знайомих, які раптом почали по черзі вступати в шлюб, змушуючи задуматися про безглуздість самотності.

Режисер: Роберт Лукетич
Актори: Анна Кемп, Сара Хайланд, Дженна Дуан, Кіт Девід, Норін ДеВулф, Тайлер Джеймс Вільямс, Ванда Сайкс, Дарлін Фогел, Метт Шайвлі, Грейс Хельбіг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress