Фільм Везучий випадок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центр побутової техніки обслуговував дружний колектив. Того дня Борис, відмовившись від утіх коханки, міцно спав перед розвантаженням товару. Валера, доморощений актор, увійшовши в образ мавра, ледь не задушив спала дружину. Продавець Саня, позбавлений особистого життя, повністю віддався нервового обслуговування примхливої клієнтки. Серьога швидко висадився з автомобіля, щоб Свєтка не встигла подати на розлучення за вчорашній загул. Біля входу в магазин він зустрів Гошу. Той був у пригніченому настрої після відбування покарання: взяв говорливую дружину на полювання.

Старший менеджер загрозливо нагадав колезі про пропитом борг. Похмілля змусило Сергія збігати в сусідній супермаркет за пивом. На здачу алкаш придбав шість лотерейних квитків і роздав їх друзям. На обід компанія влаштувалася в підсобці, розклавши їжу на коробках і картаючи любителя спиртного за витрачені гроші, зібрані на купівлю столу. Фільм Везучий випадок (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

По телевізору розігрувалася лотерея. Виграш виявився у невдалого Отелло, але йому відразу дохідливо пояснили справедливість розподілу 43 мільйонів рублів на п’ятьох.

Режисер: Роман Самгін
В ролях: Андрій Рожков, Дмитро Брекоткін, В’ячеслав М’ясников, Юлія Міхалкова, Олексій Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Ольга Медынич, Ольга Дібцева, Тетяна Кравченко


загрузка...