Фільм Вибачте за турботу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кассіус Грін — чорношкірий чоловік, не має хорошої освіти. Він ніяк не може знайти роботу з гідною оплатою, тому береться за все, що йому пропонують. Удача посміхається головному герою, коли йому пропонують зайняти місце продавця телемагазину. Грін з радістю приймає цю пропозицію, оскільки його зарплата буде залежати від кількості продажів, а він вважає себе справжнім професіоналом, здатним впарити людині абсолютно непотрібну дурницю. Кассіус береться за роботу, але незабаром розуміє, що це не принесе йому фінансову незалежність. Чоловік хоче піти, але не має можливості знайти щось більш підходяще.

Головний герой приймає рішення стати досвідченим продавцем і піднятися на вершину успіху. Провівши тривалі аналізи, він розуміє, що його голос зовсім не притягує людей до блакитних екранів і, тим більше, не викликає у них довіри. Грін зауважує, що білі продавці користуються більшою популярністю, і готовий піти на все, щоб його голос звучав так само, як і у них. Фільм Вибачте за турботу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все це призводить до неймовірних наслідків, змушує головного героя опинитися в інший, більш моторошною всесвіту. Чоловік намагається повернутися до минулого життя, але зазнає нищівної поразки.

Режисер: Бутс Райлі
В ролях: Армі Хаммер, Тесса Томпсон, Лейкит Стэнфилд, Петтон Освальт, Девід Кросс, Тері Крюс


загрузка...