загрузка...


Головні герої-два актори Джек Блек і Кайл Гесс які можна сказати пародіюють своє реальне життя на екрані. Джек довгий час жив з батьків, підкоряючись їхнім законам в будинку. Але при цьому завжди мріяв виїхати в Голлівуд, що незабаром і робить. Зібравши речі, хлопець втікає з отчого дому і відправляється в Лос-Анджелес на зустріч до своєї мрії. В чужому місті хлопець зустрічає на своєму шляху Кайла Гэссома, який мріє стати рок-музикантом. Джек переслідував ту ж мрію і вирішив приєднатися до нового знайомого. Блек і Гесс створюють свою групу в надії здійснення мрії, але все йде не за планом.

Хлопці виявляються повним невдахами в музичному плані і викликають у слухачів лише негатив. Тоді герої вирішують довести за всяку ціну всього світу, що вони гідні звання справжніх рок-музикантів. Насамперед Джек і Кайл вирішують познайомитися з великими музикантами ближче і розгадати їх секрети, які привели рокерів на вершину слави. Фільм Вибір долі (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак такий варіант не дає результатів і хлопці вирішують звернутися за допомогою до самого диявола. Фільм наповнений не лише численними піснями у виконанні головних героїв, але і неймовірними пригодами на шляху до слави двох рок-музикантів.

Режисер: Лайам Лінч
В ролях: Джек Блек, Кайл Гэсс, Джейсон Рід, Ронні Джеймс Діо, Пол Ф. Томпкінс, Трой Джентіле, Нед Белламі, Фред Армисен, Кірк Уорд, Емі Полер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress