загрузка...


Роберто-професійний механік, що працює в автомайстерні. Досить важка праця не супроводжується великими фінансовими надходженнями. Скромної заробітної плати не вистачає на задоволення всіх потреб, тому поступово велика кількість накопичується боргів. В країні складається нестабільна економічна ситуація, тому люди, що не бачать ніяких перспектив, намагаються покинути рідні місця, мріючи про краще життя. Хлопець теж до думки приходить, що необхідно переїхати, оскільки банк відмовив надати черговий кредит, що дозволяє покрити значну заборгованість по рахунках. Роберто домовляється з двома товаришами, щоб спільно організувати втечу за кордон.

Де з’явиться можливість сховатися від кредиторів і почати заново будувати благополучне існування. У число втікачів входить колишній професійний учасник ралі і юнак-старшокласник, який користується популярністю серед ровесників. Незвичайна компанія вирушає в небезпечну подорож по Італії, що супроводжується масою несподіванок. Фільм Відчайдушне життя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Приємно дивує втікачів ставлення громадськості до нестандартної ситуації. Незнайомі абсолютно люди намагаються потримати мандрівників, надаючи посильну допомогу.

Режисер: Марко Понті
В ролях: Матильда Де Анхелис, Лоренцо Рикельми, Ліберо Де Риенцо, Бенедетто Поркароли, Мікела Ческон, Alessandro Bernardini, Мірко Фрезза, Еудженіо Франческіні, Марко Панкрази

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress