загрузка...


Картина стала римейком аналогічної історії, що вийшла в прокат в 1988 році. Сюжет стосується нинішніх реалій. Дві дами-аферистки влаштовують змагання, після якого програла повинна покинути місто. Завдання – обдурити і обвести навколо пальця заможного чоловіка. Він виявляється доброю і симпатичною людиною. І плани красунь змінюються на ходу. Тепер кожна з них б’ється не за його гаманець, а за місце в серці. А ця мета вже не з простих: типові трюки бувалих шахрайок не призводять до звичних результатів. Його скоро можна буде подивитися безкоштовно в інтернеті. Світова прем’єра призначена на травень 2019 року. Мораль зводиться до того, що в справах любовних немає дієвих рецептів.

І амурні інтереси заважають бізнесу, навіть якщо заняття неблагородне і непристойне. У кінематографі не вистачає романтики. Сучасні казки стали змішуватися з жанрами трилера, бойовика, детектива або «Фентезі». А ця мила картина нагадує про найбільш класичні мелодрами золотої ери Голлівуду. Фільм Відчайдушні шахрайки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона сподобається тим, хто бореться з цинізмом і меркантильністю, які захопили світ. І тим, хто не здається в мріях про прекрасні мотиви і чудесні стосунки.

Режисер: Кріс Еддісон
Актори: Ребел Вілсон, Енн Хетеуей, Тім Блейк Нельсон, Алекс Шарп, Інгрід Олівер, Каспер, Крістенсен, Сара-Стефані, Мина Райаном, Емма Дейвіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress