загрузка...


«Відпустка онлайн» 2018 — комедія про людей, які волею долі за вчинену провину опиняються за гратами. Джоан — одна з таких. Ця жінка завжди відрізнялася навіженим характером. Може бути, саме ця риса і послужила їй недобру службу. Перебуваючи в ув’язненні, арештантка, тим не менш, не збирається змінюватися. Від її примх і емоційних сплесків страждають не тільки співкамерники, а й наглядачі. Втім, Джоан це хвилює мало. Вона звикла жити так, як підказується їй серце, не звертаючи уваги на думку оточуючих.

Одного разу Джоан повідомляють трагічну звістку. Її мати знаходиться при смерті. Жити їй залишилося лічені дні. Звичайно, дочка повинна попрощатися зі своєю матір’ю, де б вона в народних обранців була. Тюремне керівництво дає Джоан 36 годин на те, щоб з’їздити додому, попрощатися з матір’ю і повернутися назад. Але відправитися одна вона зі зрозумілих причин не може.

Супроводжувати Джоан призначають молоду наглядачку Ніколь Стівенс. Коротка поїздка обертається для Ніколь справжнім пеклом. Але під час спільного проведення часу жінки встигають багато дізнатися один про одного. Фільм Відпустка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лорі Коллье
В ролях: Мелісса Лео, Ла Ла Васкес, Дрена Де Ніро, Джеррі Дін, Едвард М. Келахен, Azhy Robertson, Стефані Ноель Літтл, Лорен Рейто, Crystal Tweed, Лоренцо Беронілла

загрузка...